Video Galeri

Fantastik Aksiyon Filmi Iron Mask Fragmanında Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger’ı Dövüşürken Görüyoruz

Aksiyon yapımlarının usta oyuncuları Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger‘in başrolünde yer aldığı “Iron Mask” filminden fragman paylaşıldı.

2014 yapımı Forbidden Empire‘ın devamı niteliğindeki filmin fragmanında kendimizi Çin’de büyük ve fantastik bir maceranın içerisinde buluyoruz.

Iron Mask’in konusu ise şöyle;

Film, kendisine verilen görevi yerine getirebilmek için macera dolu bir yolculuğa çıkan bir adamın hikayesini konu ediniyor. İngiliz gezgin Jonathan Green, Büyük Peter’dan Rusya’nın Uzak Doğu bölgesini haritalaması için emir alır. Bunun ardından Jonathan, sonunda Çin’e ulaşacağı macera dolu bir yolculuğa koyulur. Yol boyunca nefes kesici keşiflere imza atıp, tuhaf yaratıklar ve Çinli prenseslerle karşılaşan Jonathan, bu süreçte ölümcül dövüş sanatları ustası hatta tüm ejderhaların atası olan Ejderha Kralı ile yüzleşmek zorunda kalır.

Iron Mask’in oyuncu kadrosunda Jackie Chan ve Arnold Schwarzenegger başrolde olmak üzere Jason Flemyng, Xingtong Yao, Anna Churina, Rutger Hauer, Charles Dance gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini, Forbidden Empire’ın da yönetmen koltuğunda bulunan Oleg Stepchenko üstleniyor. Film, 10 Nisan’da vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Sandman'in Uyarlamasında Senaristliğe Usta Korku Yazarı Geldi, Ortalık Karıştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu