Video Galeri

Cyberpunk: Edgerunners Animesinin Açılış Jeneriği Yayınlandı

Cyberpunk 2077 ve anime hayranları için heyecan verici an yaklaşıyor. Cyberpunk: Edgerunners yaklaşırken dizinin açılış jeneriği yayınlandı.

Netflix, David Martinez adlı bir sokak çocuğunun Night City‘de başarılı olmaya çalışmasının yan hikayesini anlatan Cyberpunk 2077 yan filmi Cyberpunk: Edgerunners‘ın açılış jeneriğini yayınladı. Anime Expo etkinliğinde yapımcı Studio Trigger, Zach Aguilar‘ın David’i seslendireceğini duyurdu. Aynı sırada Netflix, Franz Ferdinand’ın This Fire müziği ile desteklenen çarpıcı bir görsel kompozisyon sunan açılışı yayınladı.

YouTube player

Cyberpunk: Edgerunners, Cyberpunk 2077 dünyasında geçen 10 bölümlük bir anime serisi. Studio Trigger’ı Gurren Lagann ve Kill la Kill‘deki çalışmalarından tanıyor olabilirsiniz. Girişin dışında, dizinin müziklerini en iyi Silent Hill serisi video oyunlarıyla tanınan Akira Yamaoka besteleyecek.

Edgerunners’ın, orijinal video oyununun konusuyla bilinen hiçbir bağlantısı olmayacak ancak bazı nitelikte referanslar olması muhtemel.

Edgerunners, Netflix’in CD Projekt Red ile arasındaki ilişkinin devamı olarak karşımıza çıkacak. Geçmişteki işbirlikleri olan The Witcher uyarlaması hayranların beğensini kazanmayı başardı. Cyberpunk: Edgerunners animesi de aynı başarıyı gösterir umarım.

Kaynak: Youtube

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.