Video Galeri

Alpha Rift Filminin Fragmanı Yayınlandı

Macera ve aksiyon filmi Alpha Rift için fragman ve poster yayınlandı. Klişeleşmiş bir hikayeyi basit karakterlerle ve olaylarla işliyor olsa da hafif bir film arayanların ilgisini çekebilir.

Filmin senarist ve yönetmenliğini Dan Lantz yapıyor. Maceranın ana karakterini de Aaron Dalla Villa canlandırıyor. Ancak kadrodaki en ünlü isim ana karakter değil. Alien filmlerinin Bishop’ı Lance Henriksen ana karaktere destek olup ona yol gösteren Corbin karakterini canlandırıyor.

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Filmin konusu:

Nolan Partmore son derece sıradan bir adam. Çalışmakta olduğu oyun dükkanında arta kalan vakitlerde arkadaşlarıyla takılıyor. Sonra bir gün kader gelip kapısını çalıyor. Bir kurye Nolan’a antika bir miğfer getiriyor. Bu miğferin yanında ne bir not ne de bir açıklama var. Dolayısıyla Nolan miğferi kafasına geçirerek deniyor. Bununla tetiklenen olaylar Partmore’un tüm gerçekliğini değiştiriyor. Miğferin içinde saklı güçler uyanıyor ve kötücül iblis Lord Dragsmere’i çağırmaya başlıyor. Meğer Lord Dragsmere yıllardır bir zindandaymış. Onu da oraya Nolan’ın rahmetli babası hapsetmiş. Böylece Nolan aslında The Nobleman şövalyelerinin soyundan gelen, kahraman kanı taşıyan bir ailenin üyesi olduğunu öğreniyor. The Nobleman Karanlık Çağ’dan beri insanlığı cehennemin korkunç yaratıkları olan 13 Devil’s Apostles’a karşı koruyor. Artık kahraman olup günü kurtarma sırası Nolan’da. Zira bu doğaüstü tehdide karşı tek silahı Alpha Rift. O gücü de yalnızca The Nobleman kanını taşıyan kahramanlar kullanabiliyor.

Film ABD’de 19 Kasım’da vizyona girecek. Türkiye vizyon tarihi ise belirsiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Black Widow'dan Yeni Fragmanında Daha Çok Avengers, Daha Çok Aksiyon Var

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.