Reklam

Reklam Alanlarımız

Reklam Alanları

1) Sayfa giydirme
2) Full banner reklam
3) Kutu veya video reklam
4) Haber reklam

Barter Sistemi

Terim olarak Barter, takas anlamına gelir. Ancak Barter Ticaret Sistemi bilinen birebir karşılıklı takas işlemlerinden farklı gelişmiş bir sistemdir. Satın alınan mal ve hizmetin bedelinin üretilen mal ve hizmet ile ödendiği bir finans ve ticaret sistemidir.

ÜRÜN VEYA HİZMET
KARŞILIĞI REKLAM

FrpNet’e vereceğiniz reklam bedelini satışını yaptığınız ürün veya hizmet olarak ödeyebilirsiniz.

Oteller oda hizmeti, turizm acentaları tur hizmeti, yayınevleri kitap, dergiler reklam yayını hizmeti, mağazalar hediye çekleri, restaurantlar toplu yemek verme hizmeti, bilgisayar satıcıları sattıkları donanımları, hastaneler muayene/tedavi hizmeti, eğitim kurumları eğitim hizmeti, çiçekçiler çiçek gönderme hizmeti verebilirler…

The Busines Trend Analysts’in yaptığı araştırmada dünya ticaretinin %40’ının barter sistemi ile yapıldığı tesbit edilmiştir. Amerika’da yaklaşık 500 barter firması, tahminen 450.000 üye firma ile senede 400 milyar dolarlık iç ve dış barter ticareti yapmaktadır. The Int. Ass. of Trade Exchange (IATE)’nin verdiği raporda barter ticaretinin Amerikada senede %16’lık bir artış gösterdiği belirtilmiştir.

Ücretli Reklam Sistemi
İnternet hedef kitleye ulaşmak açısından son derece hızlı, etkili ve ekonomik bir tanıtım aracı…
Eğer reklamınızın sitemizde yer almasını istiyorsanız aşağıda belirtilen reklam verme koşullarını inceledikten sonra sitemizin reklam departmanıyla temasa geçebilirsiniz.

Reklam Verme Koşulları

FrpNet’te hem reklam verenler, hem de kullanıcılar açısından ideal bir reklam ortamının yaratılması hedeflenmiştir.
Yayına aday reklamlar FrpNet yönetimi tarafından belirlenmiş olan profesyonel ve etik ilkeler çerçevesinde değerlendirilir ve uygun görülen reklamlar yayına alınır. FrpNet bu değerlendirmelere zemin oluşturan ilkeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

İlkelerimiz

  • FrpNet etik açıdan uygun görmediği reklamları yayınlamama hakkına sahiptir.
  • FrpNet yasalara aykırı ürün ve hizmetlerin reklamlarını yayınlamaz. Ayrıca silah, patlayıcı ürünler, askeri malzemeler, tütün ürünleri, kumar ve pornografi üzerine yapılmış reklamları yayınlamamayı da ilke edinmiştir.
  • Reklamın içeriğinde yaş, ırk, cinsiyet, ulus, din ve fiziksel ya da zihinsel engellilik açısından hiçbir yalan, yanlış, aşağılayıcı, küçük düşürücü ve yasadışı tanım ya da yorum yer almamalıdır.
  • Reklamlar, FrpNet Reklam Kurulu tarafından onaylandıktan sonra yayına girer. FrpNet gerekli ya da zorunlu gördüğü durumlarda reklamın yayınını erteleme ya da bütünüyle iptal etme hakkını saklı tutar ve böyle bir durumda reklam vereni konuyla ilgili olarak hemen bilgilendirir.
  • FrpNet, reklamda duyurusu yapılan ürün ya da hizmetin içerik ve uygulamasından sorumlu tutulamaz.
  • Her reklam reklam verenin kimliğini ortaya koymalı ve içerdiği mesaj onun bir reklam olduğunu yansıtmalıdır. Herhangi bir reklam bu açıdan kendini tanımlamakta yetersizlik gösteriyorsa FrpNet bu reklama “reklamdır” tanımını iliştirme hakkına sahiptir.
  • FrpNet reklamları editoryal içerikten ayrı tutma bağımsızlığına sahiptir. Reklam verenlerle sponsorlardan bu ayrıma müdahale etmemeleri beklenmektedir. FrpNet’te reklam ve editoryal içerik çalışmaları birbirinden bağımsız iki ayrı birim tarafından yürütülür.
  • FrpNet ulusal ve uluslararası çerçevede geçerli olan reklamcılık kurallarına uymakla yükümlüdür. Bu noktada reklam veren ve sponsorlarında aynı anlayışa sahip olmaları önkoşulu aranmaktadır. Reklam verenler sözkonusu yasalara aykırı bir durum sergileyecek olurlarsa bundan sorumlu tutulacaklarının bilincinde olmalıdırlar. Böyle bir durumda FrpNet reklamı yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Eğer yukarıda belirtilen şartları kabul ediyorsanız Bize Ulaşın bölümünden formu doldurarak talebinizi bildirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.