Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Yeni Ninja Kaplumbağalar Uyarlaması Çocuksu Olmayacak

Yeni Ninja Kaplumbağalar Uyarlaması Çocuksu Olmayacak

Planlanan yeni Ninja Kaplumbağalar projesinin başındaki isim Seth Rogen, seriye bakış açısı hakkında ilk defa açıklamada bulundu.

90lı yıllarda çocuk olmuş büyük bir kitlenin severek izlediği ve ülkemizde de büyük bir hayran kitlesi olan Ninja Kaplumbağalar, Nickelodeon desteğiyle yeniden bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Ama çizgi dizi olarak değil, uzun metraj CGI destekli bir animasyon filmi olarak.

Evan Goldberg ve Seth Rogen

Projenin başında Seth Rogen ve Evan Goldberg var. İkili uzun yıllardır çeşitli yapımlarla karşımıza çıkıyor. Son durakları da Ninja Kaplumbağalar olacak.

Yıllar içerisinde birden fazla yeni uyarlama görmemize karşın, orijinali kadar başarılı olabilen çok az Ninja Kaplumbağalar serisi vardı. Michael Bay’in sinemaya yansıttığı faciayı da unutmamak lazım. Bu şüpheler su yüzündeyken, Seth Rogen yüreklerimize biraz su serpti.

Tamamen animasyon olacak yeni seri hakkında konuşan Rogen, “Ninja Kaplumbağalar hayranı biri olarak, serinin ‘Teenage’ kısmının hep işleri batırdığının farkındayım. Bu tarz filmleri seven, bu tarz filmler yapan ve hayatımı bu işler üzerinden kazanan biri olarak bu elementin kullanımına çok dikkat ediyoruz.” sözlerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir  Ghost In The Shell Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

Rogen ve Goldberg ikilisi, bu işin altından da başarıyla kalkacaklar gibi duruyor. Henüz prodüksiyon aşamasında olan uyarlamanın senaryosunu Brendan O’Brien yazarken, yönetmen koltuğunda Gravity Falls çizgi dizisinin yaratıcısı Jeff Rowe oturuyor olacak.