Sinema Haberleri

Suicide Squad Ekibi Toplandı

suicide-squad

DC Comics’in süper kahramanları Justice League ekibini oluşturursa süper kötüleri de Suicide Squad adı altında toplanır.

Suicide Squad filmini sizlere daha önce duyurmuştuk. Şimdi ise kötüler bir araya geldiler.

Filmin yönetmeni ve yazarı David Ayer, ekibi birlikte yakalamışken Twitter hesabından bu fotoğrafı paylaştı:

suicide-squad-ekip

Senaryo çalışması ve okuma için neredeyse bütün kötüler bir araya gelmiş. Neredeyse diyoruz çünkü Joker karakterini canlandıracak olan Jared Leto fotoğrafta yok. Sonuçta o bir Joker, mutlaka bir şakası vardır!

Fotoğraftaki ekip ise şöyle; Will Smith (Deadshot), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Jay Hernandez (El Diablo), Karen Fukuhara (Plastique), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress), Viola Davis (Amanda Waller) ve birkaç kişi daha. O birkaç kişi için söylentiler de şu şekilde; Ike Barinholtz (Hugo Strange), Adam Beach (Ravan) ve şapkalı olan Jim Parrack (Deathstroke). Bu karakterleri de ilk kez görmüş olduk.

Bu fotoğrafın ardından bir söylenti daha ortaya çıktı. Suicide Squad filminin Man of Steel ile Batman v Superman: Dawn of Justice filmleri arasındaki bir zaman dilimini konu alacağı söyleniyor. Bu durumun da Batman ve Joker ilişkisini daha iyi kurabilmek amaçlı düşünüldüğü belirtildi. Sonuçta Batman v Superman: Dawn of Justice filmi, Suicide Squad filminden yaklaşık 5 ay önce vizyona girmiş olacak. İnsanların aklındaki Batman ve Superman imajı henüz tazeyken sıcağı sıcağına bir de kötüleri görebiliriz.

Eğer her şey yolunda giderse filmin 5 Ağustos 2016‘da vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Benzeri Türk Filmi - Sihirbazlık Okulunda Bir Türk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu