Sinema Haberleri

Star Wars: Episode VIII’in Kadrosunda Tanıdık Bir Yüz

star-wars-episode-viii-banner

Tanıdık bir yüzden ziyade ses demek daha doğru olur sanırım. Son söylentilere göre Star Wars Episode VIII’in kadrosuna serinin unutulmaz seslerinden birinin katıldığı belirtiliyor.

Henüz başlığı açıklanmayan yeni Star Wars filminin çekimlerine geçtiğimiz ay içerisinde başlandı. Filme dair söylentiler de peşi sıra piyasaya düşmeye başladı. Geçtiğimiz gün Rogue One’ın ilk fragmanını izleyip heyecanlandık. Ortaya çıkan bir söylenti ise heyecanımızı ikiye katladı.

Yeni bir söylenti Bölüm VIII’in kadrosunda Frank Oz‘un da bulunacağını işaret ediyor. Yani Yoda’yı seslendiren efsanevi seslendirme sanatçısı. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Frank Oz sesiyle Yoda’ya yeniden hayat verecek.

yoda-banner

Frank Oz hali hazırda Star Wars: Rebels‘ın ilk sezonunda Yoda’nın seslendirmesi için konuk olmuştu. Ayrıca The Force Awakens filmindeki Rey’in geçmişi gördüğü sahnelerde de bir iki diyalogla Yoda’yı seslendirdiğini biliyoruz. Ama bu sefer Yoda’ya daha fazla yer verileceği düşünülüyor.

The Force Awakens’ın son sahnesinde Rey, Luke ile karşılaşmış ve ışın kılıcını ona geri götürmüştü. Teoriler Luke’un Rey’i eğiteceğini gösteriyor. Bu sırada Yoda’nın Güç ile bir olmuş ruhu da eğitime destek verebilir.

Bakalım önümüzdeki aylarda konu hakkında ne gibi yeni haberler çıkacak?

İlginizi Çekebilir  Russo Kardeşler, Secret Wars Filminin Başında Olmak İstiyorlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu