Sinema Haberleri

Stan Lee’den Guardians of the Galaxy Açıklaması

guardians-of-the-galaxy-stan-lee

Marvel Comics’in efsane ustası, pek çok çizgi roman kahramanının yaratıcısı Stan Lee; son zamanlarda Marvel filmlerinde kısa rollerde görünmesiyle sıkça adından söz ettiriyordu.

Ocak ayında yaptığı açıklama ile Guardians of the Galaxy filminde yer almayacağını belirten Stan Lee, sözünden dönmüş görünüyor.

Stan LeeDaha önce yaptığı açıklamada, “Filmde yer almayacağım, Guardians of the Galaxy benim yaratmadığım bir ekip. Kim olduklarından bile emin değilim ama filmi görmek için sabırsızlanıyorum,” demişti. Görünen o ki, çizgi romanın efsane ismi için bir şeyler değişmiş.

Chicago’da düzenlenen C2E2 etkinliğinde bir hayranın sorması üzerinde Stan Lee, Guardians of the Galaxy filminde de görüneceğini belirtti.

“Evet, filmde yer aldım. Size ne olduğunu söyleyemem ancak size söyleyebileceğim tek şey, bunu neden yaptığım ve filmde ne olduğum hakkında hiçbir fikrim olmaması. Yanımda bir kızla -güzel bir kızla- duruyorum, tek söyleyebileceğim bu.”

Böylece Stan Lee’nin Marvel filmlerindeki küçük rolleri de devam edecek. Her Marvel filminde Stan Lee’nin küçük ancak komik sahnesini görmek bana ayrı bir heyecan ve keyif veriyor doğrusu. Bu filmde de aynı heyecanı yaşayacağım için mutluyum.

İlginizi Çekebilir  Tolkien'in Hayatı Film Oluyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu