Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Spider-Man: Homecoming Filminde Zendaya, Mary Jane Karakterini Mi Canlandıracak?

Spider-Man: Homecoming Filminde Zendaya, Mary Jane Karakterini Mi Canlandıracak?

spider-man-homecoming-banner

Spider-Man: Homecoming filminin duyurulması sonucunda yepyeni Spider-Man filmleri görecek olmak hepimizi mutlu etti. Tom Holland‘ın henüz 20 yaşında olması ve Spider-Man‘i oynayacak olması zaman zaman konuşuldu, 50’li yaşlarında bir May Teyze görecek olmak da tartışıldı ama sanırım Mary Jane karakteri hepsinden fazla konuşulacak!

Disney Channel’ın “Shake It Up” isimli televizyon programı ile ünlenen Zendaya, Spider-Man: Homecoming filminde Michelle isimli bir karakteri canlandıracağı açıklanmıştı.

The Wrap ekibinin haberine göre Zendaya, filmde Spider-Man’in büyük aşkı Mary Jane karakterini canlandıracak. The Wrap ekibi, haberi doğrulamak için hem Sony Pictures ekibine hem de Zendaya’ya sormuş ancak her iki taraf da yorum yapmaktan kaçınmış.

zendaya-mary-jane

Doğruyu söylemek gerekirse kızıl saçları, beyaz teni ve mavi gözleriyle çizgi roman okurlarını kendisine aşık eden Mary Jane’i melez bir oyuncunun canladıracak olması hiç yakışmamış görünüyor.

Spider-Man’i canlandıracak Tom Holland‘ın ve May Teyze’yi oynayacak Marisa Tomei‘nin yaşı; Mary Jane‘in melez bir oyuncu tarafından canlandırılacak olması; Flash Thompson karakterini Hintli bir aktörü daha çok andıran Tony Revolori‘nin oynayacak olması… Bu film çok konuşulur doğrusu.

İlginizi Çekebilir  Prometheus 2 Filmi İçin Detaylar Belli Olmaya Başladı

flash-thompson-Tony-Revolori

Filmde iyi şeyler yok mu? Var!

Michael Keaton, Spider-Man’in filmdeki baş düşmanı olan Vulture karakterini oynayacak. Filmde Robert Downey Jr. da Iron Man olarak görünecek.

Yönetmenliğini Jon Watts‘ın yapacağı film 7 Temmuz 2017‘de vizyona girecek.