Sinema Haberleri

Russo Kardeşler’in Moon Knight İçin Planı Var!

Avengers filmleriyle Marvel Sinematik Evreni’ni bambaşka bir boyuta taşıyan Russo Kardeşler’in, Moon Knight için planları olduğu ortaya çıktı.

Avengers: Endgame ile birlikte inzivaya çekilen Russo Kardeşler, şu aralar kendi özel projeleri üzerinde çalışıyorlar. Fakat Disney ve Marvel Studios ile olan ortak çalışmaları da bitmiş değil.

Bildiğiniz üzere bir süre boyunca Marvel filmi izlemeyeceğiz. Bunun en büyük sebeplerinden biri prodüksiyon ekibinin yeni yol haritası çıkartmaya çalışması. Geçtiğimiz yaz aylarında birkaç filmin tanıtımı ve tarihleri yayınlanmıştı. Bunların da ötesine geçecek yeni film ve dizi çalışmaları için de konuşmalar devam ediyor.

İlgili Makaleler

Inverse’e röportaj veren Russo Kardeşler, Moon Knight üzerinde çalışmak istediklerini dile getirdiler. Moon Knight’ı, Blade filmleri içerisinde yer verebileceklerini söylediler. Sonrasında Disney+ üzerinde kendi serisine de yol açmış olacaklar.

Tabii bunlar şimdilik laf ebeliğinden başka bir şey değil. Marvel Sinematik Evreni’nin takviminin bir kısmı belli olsa da henüz büyük resmin ne olduğu açıklanmadı. Moon Knight, She-Hulk, Blade gibi yeni karakterlerin bu serilere dahil olacağı kesin.

İlginizi Çekebilir  Captain Marvel Filminin Çekimleri Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu