Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Prometheus ve Devam Filmi Hakkında Açıklama

Prometheus ve Devam Filmi Hakkında Açıklama

prometheus-film-banner

Ridley Scott, Haziran ayında gösterime giren filmi “Prometheus“un, devam projesinin hayata geçeceğini açıkladı.

Ridley Scott, yönetmenliğini yaptığı Alien serisinin önceki hikayesini anlatan “Prometheus”un devam filminin kesinleştiğini duyurdu.

Prometheus-movieHaziran ayında gösterime giren “Prometheus”un henüz DVD’si çıkmadan, 20th Century Fox’tan devam filminin haberi geldi. The Hollywood Reporter’ın haberine göre, filmin yönetmeni Ridley Scott ikinci film projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Filmin 2014 ya da 2015’te çıkması bekleniyor.

Dünya çapında 302 milyon dolarlık gişe hasılatının sahibi film, devam filminde farklı bir yazarla çalışacak. İlk filmin yazarı Damon Lindelof’un devam filmi için geri dönmeme ihtimali olduğunu belirten yapım şirketi Fox, ikinci film için henüz bir yazarla anlaşmadı.

Yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı bir diğer film “Blade Runner”ın da ikinci filminin çekilme olasılığı hayranlarını heyacanlandırdı.

Yapım şirketleri, bu sene vizyona giren “Ted”, “Snow White & the Huntsman”, “The Amazing Spiderman” ve “Men in Black” filmlerinin de devamının geleceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir  The Neverending Story Filmi Yeniden Çekilse...