Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Prenses Leia ve Han Solo Aşkı Gerçekmiş!

Prenses Leia ve Han Solo Aşkı Gerçekmiş!

Star Wars’ın Prenses Leia’sı Carrie Fisher’dan yıllar sonra Star Wars serisindeki aşkı Han Solo’yu canlandıran Harrison Ford ile ilgili itiraf geldi.

Star Wars serisinde birlikte rol aldığı Harrison Ford ile rol gereği yaşadığı aşkla ilgili bizleri aydınlatan bir açıklama yapan Carrie Fisher, senaryoya bağlı olarak karakterlerinin yaşadığı aşkı gerçek hayatlarına da taşıdıklarını da söyledi.

princess-leia-han-solo-star-wars

22 Kasım’da yayımlanacak olan The Princess Diarist isimli kitabında bu açıklamaya yer veren Fisher, o zamanlar kendisinin 19 yaşında, Harrison Ford’un ise 33 yaşında ve iki çocuk babası olduğunu ve ilişkilerinin bir süre devam ettiğini itiraf etti. “O zamanlar çok deneyimsiz ve gençtim ama ona güvenmiştim, nazik birisiydi. Hafta içleri Leia ve Han Solo’yduk hafta sonları da Carrie ve Harrison,” diye devam etti.

princess-leia-han-solo-star-wars-resim

Fisher’ın anlatımına göre ilk gecelerini Star Wars’un yönetmeni George Lucas’ın doğum günü partisinden sonra geçiren ikilinin ilişkisi çekimler boyunca devam etti.

Açıkçası bu ilişkinin gerçek hayatta bir çocukla taçlanmamasından mutluyuz. Gerçek hayata bir Kylo Ren getirmedikleri için ikisine de teşekkür ediyoruz.

İlginizi Çekebilir  Ben, Robot Senaristi Akiva Goldsman, Asimov'un The Caves Of Steel Uyarlamasında

Dilerseniz Carrie Fisher’ın kitabını hemen buradan satın alabilirsiniz.

Kaynak: PlayTuşu