Sinema Haberleri

Marvel, Doctor Strange İçin Benedict Cumberbatch’i İstiyor!

benedict-strange-banner

Marvel, Doctor Strange filmi için aradığı oyuncuyu halen bulamadı. Çizgi roman devinin bu yönde oluşturulan listesinde dikkati çeken isimlerin başında Sherlock dizisinin Sherlock Holmes’ü Benedict Cumberbatch geliyor.

Marvel, Disney ile birlikte beyaz perdeye yansıttığı çizgi roman filmleri ile sinemaya bakış açımızı da büyük ölçüde değiştirdi. Iron Man, Captain America ve Thor filmleri ile inanılmaz bir ilgi yakalayan Marvel-Disney ikilisi, Avengers ile bu seriyi taçlandırmıştı. Guardians of the Galaxy ile ikinci serisine giriş yapan ekip, şimdiden 3. seri için çekeceği filmlerin kadrosunu belirlemeye çalışıyor.

İlgili Makaleler

3. seri içerisinde en fazla ilgi çekecek filmlerden bir tanesi de Doctor Strange olacak. İlk başlarda Johnny Depp’in ismi çok fazla anılır olmuştu. Sonrasında bu ismin resmi olmadığı ortaya çıkmıştı. Marvel, Doctor Strange için listeyi daraltmayı başardı. Bu isimler arasında, son dönemde yıldızı fazlasıyla parlayan Benedict Cumberbatch göze çarpıyor.

benedict-strange

Listede Keanu Reeves ve Colin Farrell’ın da olduğunu belirtmek gerek. Öte yandan bu isimlerin joker olduğu düşünülüyor. Çünkü Marvel, Doctor Strange için Benedict isminde ısrarcı gözüküyor.

Henüz konu hakkında resmi bir açıklama yok. Doctor Strange’in filminin çekileceği açıklanmış olsa da, bu konuda da bir duyuru yapılmamıştı. Marvel, istediği kadroyu oluşturursa, filmin 2016 yazında beyazperdeye yansıtılacağı söyleniyor.

Umarız, Marvel ve Benedict arasındaki görüşmeler olumlu geçer ve bu müthiş aktörü Doctor Strange olarak görebiliriz.

İlginizi Çekebilir  Netflix, Stephen King ve Oğlunun In the Tall Grass Hikayesine Talip Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu