Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Man of Steel 2 Filmine Post-Apokaliptik Dokunuş

Man of Steel 2 Filmine Post-Apokaliptik Dokunuş

superman-man-of-steel-banner

1979 yılında başlayan ve o yıl ortalığı kasıp kavuran “Mad Max” serilerine, 2015 yılında bambaşka bir seriyle, “Mad Max: Fury Road” ile devam eden ve neredeyse 40 yıl sonra bile ortalığı yine kasıp kavurmayı beceren George Miller, kulislerden gelen son haberlere göre Süperman’in hayatını konu alan “Man of Steel”in devam filmi “Man of Steel 2“nin yönetmenlik koltuğuna oturabilir.

Son haberlere göre Warner Bros, “Man of Steel 2″nin yönetmenlik koltuğunda 70 yaşındaki ünlü yönetmen George Miller’ın oturmasını istiyor.

“The Death of Superman Lives: What Happened?”ın yönetmeni ve “Man of Steel 2” için düşünülen yönetmen Jon Schnepp, Popcorn Talk’taki konuşmasında bu iddiayı gündeme getirdi. Açıklama henüz iddia aşamasında ve Warner Bros tarafından resmi olarak açıklanmasa da haberin, Miller hayranları tarafından heyecanla karşılandığını söyleyebiliriz.

george-miller-mad-max

Aslında Warner Bros’un, “Man of Steel 2” için düşündüğü isim, ilk filmin de yönetmeni Zack Snyder olsa da Snyder’ın ajandası bu aralar çok dolu. “Batman v Superman: Adaletin Safagi”nın yönetmenliğini yapan ve 2016’da vizyonda olması beklenen filmin ardından “Adalet Birliği: Bölüm 1” ve “Adalet Birliği: Bölüm 2″nin çekimlerine başlayacak olan Synder’in, bu yoğun tempoda “Man of Steel 2″ye ayıracak vakti pek görünmüyor. Öte yandan George Miller’ın da “Mad Max: Fury Road”ın devam filmi “Mad Max: The Wasteland”için çalışmalara başladığı düşünülürse önümüzdeki günlerin neler göstereceği tam bir muamma.

İlginizi Çekebilir  Ertelenen Filmler Listesine Spider-Man De Katıldı

Kaynak: Beyazperde