Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Mad Max Filmi İçin Biraz Daha Sabretmemiz Gerekiyor

Mad Max Filmi İçin Biraz Daha Sabretmemiz Gerekiyor

Bu sözler Mad Max serisinin yaratıcısı ve yönetmeni George Miller’a ait. Miller, Mad Max filmleriyle işinin bitmediğini dile getirdi.

Yaşlı kurt, şu aralar Three Thousand Years of Longing filminin prodüksiyon işleriyle uğraşmakta. Film üzerindeki çalışmalar öylesine gizli kapaklı tutuluyor ki sadece filmde Idris Elba ve Tilda Swinton’ın oynadığını biliyoruz.

Deadline’a röportaj veren George Miller, yeni filminin daha önce çektiği hiçbir şeye benzemediğini söyledi. Sonrasında yöneltilen Mad Max filmlerinin geleceği hakkındaki sorulara da yanıt verdi.

Miller, yeni filminin çalışmalarının bitmesinin ardından Mad Max’e geri döneceğinin müjdesini verdi. “Mad Max ile işim henüz bitmedi. İki farklı projeyi yürütmek zor olsa da bu filmden sonra yeni bir Mad Max filmi gelecek” sözleriyle hayranların yüreklerine biraz olsun su serpmiş oldu.

Bildiğiniz üzere Miller ve yapımcı şirket arasında süre gelen bir dava vardı. George Miller, yapımcı şirketin haksız kazanç sağladığı ve bundan kendisine pay vermediği gerekçesiyle mahkemelik olmuştu. Bu mahkeme süreci sebebiyle de filmle alakalı tüm prodüksiyon çalışmaları rafa kaldırılmıştı.

İlginizi Çekebilir  Kingsman: The Golden Circle, 22 Eylül'de Vizyona Giriyor!

Henüz yeni Mad Max filmi hakkında çok fazla bilgimiz yok. Öte yandan Miller, Charlize Theron’un canlandırdığı Furiosa ile alakalı da bir film çekmek istediğini söylemişti. Ayrıca Mad Max: Wasteland isminin yayın haklarının da alındığını biliyoruz.

Bakalım yeni film projesinin ardından Mad Max hakkında en resmi açıklamayı görebilecek miyiz?