Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Korkunun Efsane Canavarları Dönüyor!

Korkunun Efsane Canavarları Dönüyor!

dracula-kurtadam-frankenstein-mumya

Korku edebiyatının ve sinemasının unutulmaz canavarları, geceleri bizleri uykusuz bırakmak için geliyorlar.

Universal Pictures, Frankenstein, Dracula ve Kara Göl’ün Canavarı gibi canavarları yeniden beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

Süper kahraman furyası devam ederken şimdi de süper canavarlar ortaya çıkacak gibi görünüyor. Bu canavarların filmleri yeniden çekildikten sonra belki de tüm canavarların bir arada olduğu bir film gelebilir. Bu durumu Marvel filmleri ve The Avengers gibi düşünebilirsiniz. Kısacası yeni bir The Monster Squad (Canavarlar Kulübü) filmi yolda.

monster-squadUniversal Pictures, eski yaratkları canlandırma fikrini Alex Kurtzman ve Chris Morgan’a emanet etti. Alex Kurtzman; Transformers, The Amazing Spider-Man 2 ve Star Trek gibi filmlerde yazar olarak yer alırken Chris Morgan ise 47 Ronin ve Fast and Furios 6 filmlerinin yazarlığını yaptı.

Eğer her şey planlandığı gibi giderse Mumya, Kurtadam, Dracula, Frankenstein, Görünmez Adam, Kara Göl’ün Canavarı gibi korku canavarlarını yenilenmiş halleri ile göreceğiz. Yakın zaman önce zaten The Mummy, Van Helsing gibi filmler yapılmıştı. Dracula’nın hikayesi de halihazırda çekimleri süren Dracula Untold filmi ile anlatılacak.

İlginizi Çekebilir  Sanitarium - Korkularınızla Yüzleşin

Universal Pictures’ın serideki ilk filmi Mumya karakteri üzerine olacak ve film 22 Nisan 2016 tarihinde vizyona girecek. Filmde kimlerin oynayacağı bile belli değilken vizyon tarihi vermek büyük cesaret.

Açıkçası bu canavarların yeniden beyazperdeye dönmesi heyecanlandırıcı ancak umarız ki hakettikleri gibi güzel yapımlarla karşımıza çıkarlar.