Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Javier Bardem ve Zendaya da Dune Filminde!

Javier Bardem ve Zendaya da Dune Filminde!

Denis Villeneuve’ün yönetmen koltuğunda oturacağı, Frank Herbert’ın kült bilimkurgu eserinden beyaz perdeye yeniden uyarlanacak olan Dune eseri kadrosunu tanıdık isimlerle genişletmeye devam ediyor.

Dune filmine yeni katılan isimler ise bu kez Fremen. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales filminde Salazar‘ı canlandıran, No Country for Old Men filmiyle En İyi Yardımcı Oyuncu Oscar Ödülü alan, duyurusu yapılan Bride of Frankenstein filminde ise Frankenstein’ın canavarını canlandıracak olan ünlü oyuncu Javier Bardem, Seitch Tabr’ın Fremen Naib’i Stilgar‘ı canlandıracak.

Dune: Fremenler ve Kültürleri

Filme katılan bir diğer isim ise Disney oyuncusu olarak ünlenen, son olarak da Spider-Man: Homecoming filminde Michelle Jones karakterini canlandıran Zendaya. Zendaya ise hikayede önemli bir rolü olan Chani isimli Fremen savaşçısını oynayacak.

Dune Hakkında Son Bilgiler

Timotheé Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Dave Bautista, Charlotte Rampling, Stellan Skarsgård gibi isimleri kadrosunda barındıran Dune filmi belli ki bütçeye acımıyor ve yıldız isimlerle karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir  Batman v Superman'den Yeni Fotoğraflar Geldi

Filmin çekimlerinin 2019 ilkbahar döneminde Budapeşte ve Ürdün’de yapılması planlanıyor. Heyecanla bekliyoruz.