Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ghost In The Shell Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

Ghost In The Shell Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

ghost-in-the-shell-banner

Uzun zamandır yapımcıların masasında bekleyen, dünyaca ünlü anime Ghost In The Shell’in filmini Rupert Sanders yönetecek.

Kült manga ve anime serisi olan ve 90’lı yılların ardından pek çok bilimkurgu öyküsünü besleyen Ghost in the Shell de live action uyarlamalar kervanına katılacak!

Rupert SandersSitemizdeki “İzlemeniz Gereken 10 Anime” listesinde de yer alan Ghost in the Shell, böylelikle ilk adımı atmış oldu ve yönetmenine kavuştu. Uzun bir süredir hayata geçirilmesi beklenen projenin kamera arkasına geçecek olan isim, geçtiğimiz yıl Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White and the Huntsman) ile klasik Grimm Masalı’nı, günümüz eğilimlerine göre revize eden genç yönetmen Rupert Sanders olacak!

Daha önce Alfred Bester’ın romanından uyarlanacak olan Juliet filminin kamera arkasına geçeceği de rivayet edilen Sanders’ın Ghost In The Shell projesinde yer alacağı hemen hemen kesinleşmiş durumda! Henüz animenin uyarlama projesinden daha net bilgiler su yüzüne çıkmamış olsa da yapımcıların senaryoya mürekkep damlatmasını istedikleri isim de Sahtekar (The Hoax) ve Zoraki Radikal (The Reluctant Fundamentalist) gibi filmlerin senaryosuna imza atan William Wheeler olarak düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir  George Lucas Nihayet Neden Han Solo'nun Önce Ateş Etmediğini Açıkladı!
Yazan: Fatih Yürür
Alıntıdır: Beyazperde.com