Sinema Haberleri

Fantastic Four Filmi Devam Etmeyecek

Fantastic Four’u çocukluğumda çizgi filmlerle tanımış ve çizgi romanlarla da seven biri olarak bu habere sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Fantastic Four’u bir daha sinemada izleyemeyecek olmak bir yandan üzücü olurken son filmin ne kadar kötü olduğunu düşününce seviniyorum doğrusu.

Fantastic Four filmi aldığı kötü yorumlar ve hasılat olarak büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Dünya çapında neredeyse bütün eleştirmenler tarafından “yerden yere” vurulan film sinemada devam etmeyecek.

Box office başarısızlığının ardından yapımcılar karakterlerin bir daha sinema ekranlarında yer alacağından bile şüpheli ancak filmin hayranları için iyi bir haber de var. Dolaşan dedikodulara göre Marvel filmin haklarını Fox’tan geri alabilir. Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Fox ile Fantastic Four için çalışmalarının mümkün olmadığını, bir gün bütün karakteri geri alabileceklerini ancak bunun yakın bir zamanda gerçekleşmeyeceğini belirtti. Feige ayrıca yaptığı bir açıklamada, “Şu an kesinlikle Fantastic Four’un haklarını almak için bir planımız yok,” dedi. Feige’in bu açıklaması ve Fox’un karakterler ile ne yapacağının belirsizliği fantastik ekibin yeni maceralarını suya düşürdü.

Demek ki başlatılan imza kampanyası başarılı olmuş!

Marvel, karakterlerin tüm haklarını alsa bile kenarda kalmış, negatif eleştirilerin odak noktası olmuş bir box office hayal kırıklığını tekrar ekranlara geri döndürmek için bu kara bulutların ortadan kalkmasını bekleyebilir.

Kaynak: Beyazperde, Screenrant

İlginizi Çekebilir  Bram Stoker Ödülleri 2015 İçin Adaylar Belirlendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu