Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Erkek Hayalet Avcılarının Olduğu Yeni Film Geliyor

Erkek Hayalet Avcılarının Olduğu Yeni Film Geliyor

ghostbusters

Geçtiğimiz günlerde, yeni çekilecek olan Hayalet Avcıları filminin kahramanlarının kadın avcılar olacağını buradan duyurmuştuk. Bu durum, Ghostbusters serisi hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratmıştı.

Bu kırık parçaların sesleri o kadar yüksek çıkmış olacak ki, daha kadınlardan oluşan Ghostbusters filminin çekimleri başlamadan erkeklerin başrolde olduğu yeni Ghostbusters filmi duyuruldu.

Sony, yaptığı açıklama ile yeni bir Ghostbusters müjdesi verdi. Erkek kahramanların olduğu Ghostbusters, “erkeklerin önplanda olduğu aksiyonlu-komedi” olarak açıklandı.

Bu filmin, kadınların Ghostbusters filmine bir karşılık olacağı da belirtiliyor.

channing-tatum

Filmin yapımcı koltuğunda Channing Tatum oturacak. İlginç olan şu ki, bu film için Ivan Reitman, Dan Aykroyd ve Channing Tatum; Ghostcorps isimli bir yapım firması kurdular ve filmin yapımcılığını üstlenecekler. Filmin yönetmenliğini, Captain America: The Winter Soldier filmini yöneten Anthony Russo ve Joe Russo yönetecek. Senaryoyu ise Iron Man 3 filminin senaristi Drew Pearce yazacak.

Bir söylenti de, hayalet avcılarından bir tanesini Channing Tatum‘un canlandıracağı. Tatum da önce Gambit, sonra Jupiter Ascending derken fantastik ve bilimkurgu türünde kendisine yer edecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  Guardians of the Galaxy'nin Üçüncü Filmi 2020’de Geliyor

Chris Pratt‘in de bir hayalet avcısı olabileceği dedikoduları dolaşıyor. Henüz detaylar çok belli değil ancak bu haber bile bizi sevindirmeye yetti. Ufukta iki tane Ghostbusters filmi görünüyor!