Sinema Haberleri

Christopher Nolan İmzalı Tenet, Süresiz Olarak Ertelendi

Ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet, Warner Bros. tarafından verilen kararla süresiz olarak ertelendi. Filmin ne zaman vizyona gireceği ise belirsiz.

Dark Knight Üçlemesi ile ne kadar iyi bir yönetmen olduğunu kanıtlayan Nolan, sonrasında çektiği Inception ve Interstellar gibi filmlerle, bilimkurgu alanında öncü atılımlar gerçekleştiren bir isim olmuştu. Nolan’ın son filmi Tenet de merakla beklenen filmler arasındaydı.

İlk vizyon tarihi 17 Temmuz olarak belirlenen ancak sonrasında Wonder Woman 1984 ile beraber ertelenip tarihi 12 Ağustos’a ötelenen Tenet bir kez daha ertelendi. Warner Bros. küresel çapta sinemaların ne zaman açılacağına yönelik halen şüphe duyduğu için Tenet’in vizyon tarihi süresiz olarak ertelediğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Aslında bahar aylarında Tenet’in kesin olarak yaz aylarında vizyona girmesi bekleniyordu. Hatta birçok salonun açılmasıyla beraber Tenet de sinemaya kavuşmamızın hediyesi olacaktı.

Warner Bros. “Tenet için geleneksel bir planlama yapmamız mümkün değil. Önümüzdeki pazarlama ve dağıtım planlarımızda ne olacağına karar vereceğiz.” diyerek çıkış tarihi için çalıştıklarını da açıklamış oldu.

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu Komedi Filmi "Space Station 76" Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu