Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Ben Affleck, Yeni Batman Filmini Yönetecek!

Ben Affleck, Yeni Batman Filmini Yönetecek!

batman-comic-banner

Geçtiğimiz günlerde söylenti olarak ortaya çıkan, Ben Affleck‘in “The Batman” isimli yeni Batman filmini yönetebileceğini belirtmiştik.

Bu söylenti gerçeğe dönüştü ve Ben Affleck’in yeni gelecek olan filmini yöneteceği kesinleşti.

Ben Affleck’in Batman karakterini canlandıracak yeni oyuncu olduğu açıklandığında pek çok kişi burun kıvırmıştı. Şimdi de yeni solo Batman filmini yöneteceği açıklandı ve muhtemelen yine pek çok kişi burun kıvıracaktır. Muhtemelen biz bu adama Daredevil faciası sonrası pek alışamayacağız ama sonuçta kendisinin de Argo filminin yönetmen koltuğunda harika bir iş çıkardığını unutmamak lazım.

batman-yeni-kostum-gorsel

Yönetmen koltuğunda Ben Affleck’i göreceğimiz filmin senaryosunu da DC Comics’in tecrübeli ismi Geoff Johns üstlenecek. Johns, daha önce Smallville, Arrow ve The Flash’ın dizi uyarlamalarını da üstlenmiş bir isim.

Öncelikle Batman v Superman: Dawn of Justice filmini izleyeceğiz, muhtemelen bu solo Batman filmini 2018’den önce izleyemeyeceğiz. Ben Affleck’in yönettiği Live by Night isimli filmin çekimleri bittikten sonra The Batman çekimleri başlayacak. Ayrıca geçen yazımızda da belirttiğimiz gibi;  The Batman, DC zaman çizelgesinde nereye oturacak? Jared Leto’nun Joker’ini görecek miyiz?

İlginizi Çekebilir  İstanbul Modern'de Gotik Sinema Günleri