Haberler

İzmirCon 2011 / 23-24 Nisan

İzmirCon Logo

İzmirli FRP oyuncuları! Sıkı durun! İzmir’in en keyifli organizasyonlarından biri 23-24 Nisan tarihlerinde sizlerle! İzmirCon 2011!

Yıllardan beridir İzmir’de bir grup insan, bahar aylarında havaların ısınmasıyla, başlarına güneş mi geçiyor, bahar havası mı çarpıyor, denizden gelen rüzgarlar soldan soldan vuruyor mu bilinmez; her sene bahar geldiğinde fantastik ruhlarını ortaya çıkarıp harika bir organizasyon düzenliyorlar.

İzmirCon 2011Önceleri Bornova’da Teras Cafe’de başlayan küçük çaplı bir organizasyon iken 9. senelerinde Tepekule’de Kongre Merkezine sığamayacak hale gelmeye başlayan bir organizasyondan; İzmirCon‘dan bahsediyoruz.

FRPNET‘in ve distribütörü olduğumuz Q-Workshop‘un da sponsor olduğu İzmir’in bu nadide organizasyonu bu sene de sizlere eğlenceli iki gün sunuyor.

İzmirCon’u bu sene düzenleyen ekipten İsmail “Eshevar” Akabalı convention tanıtımı için kısa ve öz bir şekilde şunları söylüyor:
“İzmir’in tek rol yapma ve minyatür oyunları festivali İzmirCon, 9. senesinde 23-24 Nisan tarihlerinde, geçen sene olduğu gibi Tepekule Kongre ve Sergi Sarayı‘nda gerçekleştirilecektir. Masaüstü ve canlandırmalı rol yapma oyunları, çeşitli minyatür oyunu tanıtımları ve pek çok yan etkinlikle hepinizi bekliyoruz. Unutmayın, ‘Oyun oynamak ciddi bir iştir.’ “

Magic the Gathering turnuvası, Warhammer atölyeleri, Warhammer oyunları ve daha pek çok aktivitenin olacağı İzmirCon’da yerinizi alın.

İzmirCon Resmi Sitesi: http://www.izmircon.org
İzmirCon Facebook Sayfası: http://www.facebook.com/event.php?eid=177445325636374&ref=ts

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Player's Handbook'tan Yeni Görseller

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.