Haberler

Zaman Yolcusu Noah, Gelecekten Yeni Haberler Getirdi

2030 yılından geldiğini öne süren Noah kod adlı zaman yolcusu bu sefer 2120 yılında çekilmiş bir video ile ortaya çıktı. Noah, daha önce yalan testini de başarılı bir şekilde geçmişti.

2030 yılından geldiğini öne süren Noah adlı kişi, iddialarının doğruluğunu tespit edebilmek için yalan makinesi testine girmiş ve yalan söylemediği ortaya çıkmıştı. Kendini zaman yolcusu olarak tanıtan ve anonim kalmak isteyen Noah lakaplı genç adam, 2030 yılından geldiğini ve zaman yolcuğunun o yıllarda keşfedildiğini söylüyordu.

Noah, Donald Trump’ın 2020’deki başkanlık seçimlerinde yeniden seçileceğini, Bitcoin’in daha çok kullanılacağını, 2021 yılına kadar yapay zekanın çok daha önemli bir yere sahip olacağını, insanların saatte 900 kilometre hızlara ulaşan elektrikli araçlar üreteceğini söylemişti. 2028’de ise insanoğlu Mars’a ulaşacak ve zaman yolcuğunun keşfedildiği dünya kamuoyuna açıklanacak.  

Noah şimdi de 2120 yılında çekilmiş bir video ile karşımıza çıktı. ApexTV’nin de rapor ettiği gibi videonun 2120 yılında çekilmiş olduğu iddia ediliyor. Videoda gelecekte de akıllı telefonlar kullanıyorlar. Bu sizce güven verici mi yoksa hayal kırıklığı mı? Bunun dışında videoda farklı gökdelenlerin etrafında uçan birkaç uçak ile fütüristik bir şehir manzarasını görüyoruz.

Noah şunu diyor, Gördüğünüz gibi videoda 3 araç var. Binalardaki ışıklar modernize edilmişler, çünkü insanlar ışıklı binaların şık olduğunu düşünüyorlar. Havadaki kırmızı bulutların nedeni ise küresel ısınma. Gelecekte bu bulutlar her yerde olacaklar.” 

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Power Rangers Filminin Ön Gösterimine Bilet Veriyoruz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.