Haberler

Yıldız BKFK, FRP 101 Etkinliğine Tüm FRP Severleri Davet Ediyor

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilimkurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü yıldızBKFK, bu sene alanında bir öncü olan FRP 101’in 3.’sünü düzenliyor. 

FRP dünyasına girmek isteyen insanlar için bir başlangıç basamağı sunan ve onlara bir yol gösteren FRP 101, yeni oyunculara en baştan başlayarak nasıl FRP oynayacaklarını öğretmeyi amaçlıyor.

Bu sene etkinlik, her türden oyuncuya hitap eden oyunların yanı sıra birbirinden eğitsel atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapıyor. Bu atölyelerde oyuncular nasıl karakter yaratacağından nasıl role play yapacağına kadar her türden eğitimi alabilecekler.

Türkiye’nin Fantastik Yaşam Portalı FRPNET’in büyük katkılarıyla ve ülkemizde Pathfinder oyununu başarılı bir şekilde temsil eden Pathfinder Society’nin destekleri ile FRP 101 bu sene de oyuncuları FRP’nin eğlenceli dünyasına davet ediyor.

Etkinlik, YTÜ Davutpaşa Kampüsü Yemekhane Binası üst katında gerçekleştirilecektir. Etkinliğe katılım tamamen ücretsizdir ancak üniversitenin güvenlik tedbirleri nedeniyle bu formu doldurmalısınız.

Çok eğlenceli bir etkinlik olacak. FRP öğrenmek veya oynamak istiyorsanız FRP 101’i kaçırmayın! Etkinlik detayları için FRP 101 Facebook sayfasına da bakabilirsiniz.

Etkinlik saati: 10.00/19.00
Etkinlik Günü: 14 Ekim 2017

https://frpnet.net/etkinlikler/yildizbkfk-frp-101

İlginizi Çekebilir  METUCON 2018 İçin Geri Sayım Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu