Haberler

Yeni One Ring FRP Sisteminin Detayları Belli Oldu

Yayın hakları Free League Publishing‘e geçen The One Ring sistemi, yenileniyor! Sistem geçtiğimiz gün içerisinde Kickstarter‘a çıktı ve 4 dakikada istediğini aldı.

The One Ring RPG, ilk olarak Cubicle 7 sayesinde bizlerle buluşmuştu. Bol ödüllü sistem yıllardır aramızdaydı. Sistemin yayın hakları başarılı Free League Publishing‘e geçince ne olacağını biz de merak ediyorduk.

2019 yılının yaz aylarında ortaya çıkan duyurunun ardından, The One Ring sistemi sessizliğe bürünmüştü. Free League Publishing, The One Ring için yeni bir duyuru yaptı.

Sistem Francesco Nepitello editörlüğünde hazırlanacak. One Ring için “Üçüncü Çağ’ın Alacakaranlığı’nda” geçeceği söyleniyor. Oyuncular bu dönemi daha da derinlemesine araştırabilecekler. Yüzüklerin Efendisi ve Orta Dünya konusunda heyecan duyan herkes soluğu burada alacak gibi.

The One Ring FRP Sistemi Ne Zaman Çıkacak?

Buna ek olarak One Ring için Kickstarter tarihi, kapak görseli ve tanıtım fragmanı yayınlandı. 11 Şubat 2021 tarihi itibariyle sistem Kickstarter‘a giriş yaptı. Beklediğimizden de hızlı şekilde, 4 dakika içinde istedikleri parayı da toplamayı başardılar.

The One Ring 2E hakkında daha fazla bilgi almak için resmi web sitesine de göz atabilirsiniz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.