Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Yazılarınız FRPNET’te Yayınlansın İster Misiniz?

Yazılarınız FRPNET’te Yayınlansın İster Misiniz?

Black Dragon Banner

Her fantastik kurgu veya bilimkurgu severin, her çizgi roman okurunun, her geekin söyleyecekleri vardır. Bir haberiniz mi var, incelediğiniz bir eser mi var, anlatacaklarınız mı var? Gelin, içinizi Frpnet’e dökün.

Artık isteyen herkes Frpnet’te yazabilir. Siz de fantastik haberlerinizi, incelemelerinizi, makalelerinizi ve söyleyeceklerinizi herkese duyurabilirsiniz.

Sitemizin üst menüsünde yer alan “Yazın Gönderin!” bağlantısına basarak yazınızı gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz yazı güncel bir haber veya duyuru olabilir, incelediğiniz bir fantazya veya bilimkurgu türünde bir eser ya da oyun olabilir, bilginizi aktardığınız bir makale olabilir.

Sayfadaki formu doldurup gönderdiğinizde yazınız editörlerimiz tarafından incelenecek; uygun görülürse süslenecek, düzenlenecek ve sizin adınızla yayınlanacaktır.

Her zaman söylediğimiz gibi kapımız aramızda yer almak isteyen herkese açıktır. Sizleri de Frpnet ailesinde görmek bizleri çok mutlu edecektir.

Not: Eğer yazınız yayınlanmadıysa bunun sebebi yazının uygun olmaması veya daha önce benzer bir yazının yazılmış olmasıdır büyük olasılıkla. Lütfen kırılmayın, gücenmeyin. :)

İlginizi Çekebilir  Dungeons and Dragons, Ulusal Oyuncak Müzesi'ne Adını Yazdırdı