Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Yandex, En Çok Aranan Süper Kahramanları Açıkladı

Yandex, En Çok Aranan Süper Kahramanları Açıkladı

yandex-super-kahraman

Yandex, Ocak ayından bu yana gerçekleştirilmiş arama sonuçları üzerinden en popüler süper kahramanların analizini çıkardı.

Listede zirveye Spider-Man yerleşirken, en son Avengers: Age of Ultron filminde gördüğümüz Iron Man ikinci oldu. Bu iki Marvel karakterini ise DC’nin süper kahraman ikonu Superman takip etti.

Yandex, 2015’in ocak ayından bu yana yapılan aramalar üzerinden Türkiye’de en çok aranan süper kahramanları listeledi. Son günlerin popüler kahramanı Ant-Man’in listeye son anda onunculuktan girebildiği analize göre en çok aranan karakter Spider-Man oldu. Örümcek Adam’ı Iron Man’in takip ettiği listede, Superman üçüncü oldu.

Avengers filmleriyle yeniden popüler bir kahraman haline gelen Yeşil Dev Hulk listeye dördüncü sıradan girerken, şimdilerde çekimleri devam eden Batman vs. Superman: Dawn of Justice filmiyle çok konuşulan Batman beşinci oldu.

dc-vs-marvel-resim

Önümüzdeki sene vizyona girecek olan ve yer alacak kahramanlarıyla çok konuşulan Captain America: Civil War’un ana karakteri Captain America listeye yedinci sıradan girdi. Dizisiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Daredevil ise, Yandex arama sonuçlarına bakıldığında dokuzuncu oldu. 2015’in başından bu yana gerçekleştirilen aramalarda en çok aranan 10 kahramanın 8’i Marvel’den çıkarken, 2’si DC’den geldi. Sıralamanın tamamı şöyle:

İlginizi Çekebilir  Yeni Nesil 3D Süper Kahraman Duvar Aydınlatmaları

En Çok Aranan Süper Kahramanlar

  1. Spider-Man
  2. Iron Man
  3. Superman
  4. Hulk
  5. Batman
  6. Thor
  7. Captain America
  8. Jean Grey
  9. Daredevil
  10. Ant Man