Haberler

Yabani Dergi #6 Raflarda Yerini Aldı

yabani-6-banner

Yabani Dergi’nin Kasım ayı sayısı, birçok yazar ve çizerle birlikte, çizgi roman tutkunlarını ve hikaye anlatıcılarını raflardaki yerinde bekliyor. Bu ay Yabani Dergi yine dopdolu!

6. sayısı ile macerasına devam eden Yabani Dergi; bilimkurgu, korku ve fantazya türündeki birbirinden değişik hikayeleriyle yeniden karşımızda.

Bu ay da yine birbirinden güzel hikayeler var.

yabani-6-kapak

Galip Dursun’un yazdığı, Ayşe İrem Aktaş ve Şerif Karasu’nun birlikte çizdiği Yol; M. Berk Yaltırık’ın yazdığı ve illüstrasyonlarını Hakan Duman’ın yaptığı Arabacının Torunu; Kadir Özen’in yazdığı, Devrim Kunter, Ares Badsector ve A. Gökhan Gültekin’in çizdiği Egzorsizm; Özlem Ertan’ın kaleme aldığı ve illüstrasyonunu Ülker Şamxalova’nın yaptığı Kapının Diğer Yanı; Devrim Kunter’in bu kez yazar olarak karşımıza çıktığı ve Dinç Onur Aydın’ın çizdiği Uçan Kale; Göktuğ Canbaba’nın yazdığı, Biğkem Karavus’un çizdiği Arka Koltuk; Seran Demiral’ın yazdığı ve Gencer Özdamar’ın çizdiği Münzevi; Demokan Atasoy’un yazdığı ve Koral İlhan’ın illüstrasyonlarıyla süslenmiş Kambur; Yabani Dergi’nin 6. sayısında yer alan içerikler.

Bununla birlikte Devrim Kunter, Kralına İsyan demeye devam ediyor.

Kapak çizimini Berker Sönmezler‘in, iç kapak çizimini ise Biğkem Karavus‘un yaptığı Yabani Dergi 6. sayının arka kapak çizimi de Volkan Küçükemre‘ye ait.

Haa, unutmadan! Yabani nerelerde satılıyor diye soruyorsanız aşağıdaki linkler size yardımcı olacaktır.

Yabani Satan Mağazalar

Yabani Satan Kitabevleri

İlginizi Çekebilir  Kahramanın Sonsuz Yolculuğu Kitabı Raflarda

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu