Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Xanathar’s Guide to Everything Kitabının Detayları Duyuruldu!

Xanathar’s Guide to Everything Kitabının Detayları Duyuruldu!

Dungeons and Dragons için duyurusu yapılan Stream of Annihilation etkinliğinin bir parçası olan Xanathar’s Guide to Everyting kitabının detayları su yüzüne çıktı!

Birkaç gün önce Dungeons and Dragons için yapılan Stream of Annihilation etkinliği ile beraber, Tomb of Horrors’tan tanıdığımız kudretli liç Acererak’ın geri döneceği duyurulmuştu. Bu etkinlik ile birlikte birçok farklı platformda, Forgotten Realms dünyasını bazı değişiklikler bekliyor. Oyuncular hem masaüstü oyunlarında hem de Neverwinter Online üzerinde yeni değişikliklere yakından bakabilecek.

Masaüstü rol yapma sistemi için hazırlanan Tomb of Annihilation kitabında oyuncular, uzun zamandır gidilmeyen Chult bölgesini ziyaret edebileceklerdi. Bununla birlikte Xanathar’s Guide to Everything isimli kitap tanıtılmış ancak detayları verilmemişti.

Dungeons and Dragons’ın resmi sayfası üzerinden yeni kitabın detayları ortaya çıktı. Skullport’un efsanevi hırsız loncasının lideri Xanathar isimli Beholder’ın gözünden anlatılan kitapta birçok yeni eklenti var.

Oyuncular, yeni kuralların yanı sıra 20 adet yeni alt-sınıf ile tanışacak. Bunların arasında Cavalier, Inquisitive, Horizon Walker gibi alt-sınıflar bulunuyor. Ayrıca yeni büyüler, özellikler, background eklentileri ve featler de cabası.

İlginizi Çekebilir  Bizden Duymuş Olmayın: PlayStation 5'in Türkiye Çıkış Fiyatı Belli Oldu

Xanathar’s Guide to Everything iki farklı kapak varyasyonuyla beraber 21 Kasım 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. Fiyatının da 49.95 dolar olduğu açıklandı.