Haberler

Wizkids’ten Dungeons and Dragons Minyatürleri

dnd-miniatures-wizkids

Ürettikleri masaüstü oyun malzemeleri ile dünyanın önde gelen hobi firmaları arasında yer alan Wizkids, Dungeons and Dragons minyatürleri için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz günlerde, yazın çıkacağı duyurulan Tyranny of Dragons isimli D&D Next sistemine uygun senaryo için üretilecek minyatürlerden bazıları görücüye çıktı.

2014 yaz mevsiminde çıkması düşünülen ilk etap minyatürler senaryosu ile aynı zamanda piyasaya sürülecek. Sonrasında ise D&D Next sistemine uygun senaryolar için minyatürler üretilecek. Aynı zamanda genel kullanıma uygun çeşitli yaratık minyatürleri ve karakter minyatürleri de zaman içerisinde üretime geçecek.

Hazır boyalı olarak piyasaya sürülecek minyatürleri her türlü masaüstü oyununda kullanmak da mümkün. Ayrıca bir boyama veya yapıştırma işlemine gerek duymadan kutusundan çıkardığınız gibi oyununuza dahil edebileceksiniz.

Wizards of the Coast’un marka müdürü Nathan Stewart, “Tyranny of Dragons’ı düm D&D sevenlere çekici hale getirmek için WizKids gibi güçlü bir iş ortağı ile çalışmak bizler için çok önemli,” açıklamasını yaptı.

Bizler de henüz prototip aşamasında olan bu minyatürleri sizlere gösterelim. Ve evet; aşağıdaki Drizzt! :)

27810048_Human Female Ranger_LG 27810047_Gold Dwarf Female Cleric_LD 27810Sun Elf_LG 27810Northlands Fighter_LG 27810Drizzit_LG

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.