Haberler

Witcher Dünyasına Adım Atın – The World of the Witcher

the-world-of-witcher-banner

Bastığı oyun kitapları ve oyunların çizimlerini içeren artbooklar ile oyuncuların kalbini fetheden çizgi roman devi Dark Horse Comics, yeni projesini duyurdu.

Son zamanların en başarılı RPG oyunlarından olan The Witcher’ın yapımcısı CD Projekt ile anlaşan Dark Horse, harika bir Witcher seti için hazırlıklara başladı.

the-world-of-witcherWitcher 3 hikayesi ile bağlantılı olacak bir çizgi roman üzerine çalıştıklarını duyuran Dark Horse ekibi, asıl bombayı 24 Şubat’ta patlatmaya hazırlanıyor.

The World of the Witcher adı verilen kaynak kitap ile Witcher dünyasının tüm derinlikleri aydınlığa çıkacak. The World of the Witcher, oyunun çizimleri ve konsept çizimlerinin yanı sıra pek çok bilgi de içerecek. Witcher dünyası hakkında detaylı bilgiler, o dünyada yaşayan yaratıklar, oyundaki silahlar ve daha pek çok şey hakkında detaylı bilgiler kitapta yer alacak.

The Witcher çizgi romanının ne zaman çıkacağı belirtilmedi.

Eğer seriyi seviyorsanız bu kitap mutlaka elinizde bulunmalı. Dilerseniz hemen buradan ön sipariş verebilir ve kitabı daha ucuza alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Karen Gillan, Nebula Rolüyle Thor: Love and Thunder'da Yer Alacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu