Haberler

Vampire: The Dark Ages İçin 20. Yıl Özel Baskısı

deluxe-v20-dark-ages-banner

Masaüstü rol yapma oyunları denildiğinde, akla ilk gelen sistemlerden birisi de Vampire: The Dark Ages’dir. White Wolf firmasının bu başarılı sistemi, 20. yıla özel baskı ve Onyx Path Publishing ayrıcalığı ile sevenlerini çok mutlu edecek.

Kickstarter projeleri ile bugüne kadar birçok White Wolf kitabına yeniden kavuşma şansı yakaladık. Artık baskısı bitmiş ve piyasada bulunması oldukça zor kitaplar, yeni baskı ve içeriklerle birlikte okuyuculara sunuluyor. Bu alanda yeni bir kitap White Wolf’un Vampir koluyla ilgilenen arkadaşların oldukça ilgisini çekecek.deluxe-v20-dark-ages-gorsel-001

Vampire: The Dark Ages, 20. yıla özel baskı ile birlikte geri dönüyor. 400 sayfadan fazla içerik sunacak olan kitap, deri kaplama olacak. Tüm sayfaları renkli olacak kitapta, kaldığınız yeri bulmak için ipekten yapılma ayracı kullanabileceksiniz.

Bu tarz yeniden basım projelerinde karşılaşılan en büyük sıkıntı, aynı içeriğin yeniden sunulmasıdır. Bu da zaten hali hazırda, kitaba sahip olan çoğunluğun ilgisini çekmez. Onyx Path Publishing, Deluxe baskı olarak hazırladığı sistemin sadece dış ambalajına yoğunlaşmış değil. Sağlam bir çizer ekibi toparlayan firma, renkli ve yeni çizimleri kitaba ekliyor. Ayrıca eksik kalmış bilgileri gözden geçirerek, düzgün bir içerik sunmak için çalışıyorlar.

Deluxe V20 Dark Ages adı altında piyasaya sürülecek kitap, istediği bütçeyi çoktan topladı. 1 aydan daha kısa bir süre kalmasına rağmen, destekçi sayısı git gide artıyor. Böylece kitapta daha fazla içerik görebileceğiz. Kickstarter üzerinden 100 dolar bağış yapan herkes Deluxe V20 Dark Ages kitabına kavuşacak (Satın almak istiyorsanız, Shipping konusuna dikkat edin. Bu durumda 140 dolar vermeniz gerekecek). Kitabın önümüzdeki yıl Kasım ayında piyasaya sunulması bekleniyor.

Daha detaylı bilgi almak ya da bağışçı olmak isterseniz resmi Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Mummy Setinden İlk Görüntüler Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.