Son Haberler
Anasayfa » Haberler » UFigures’da Yeniden Hareketlenme Var!

UFigures’da Yeniden Hareketlenme Var!

Bir dönem yaptığı figür incelemeleriyle bizi mest eden Ufuk Ovacık’ın sunduğu UFigures YouTube kanalında hareketlenme var.

FRPNET ailesinde de güzel işler çıkartan, Facebook Gamers grubunun da yönetim kadrosunda bulunan ayrıca UFigures’un kurucusu ve yayıncısı olan Ufuk Ovacık’tan güzel haberler var.

Bir dönem peşi sıra figür incelemeleri sunan UFigures içeriklerine biz de yer vermiştik. Ufuk, şimdiler inceleme sürecini YouTube kanalına taşımış durumda.

Hareketlenen YouTube kanalında Assassin’s Creed’den, Resident Evil’a, hatta Lego incelemelerine kadar birçok videoyu bulabilirsiniz. Daha fırından taze çıkmış Call of Duty World at War – Marine Corps With Flamethrower Figür İncelemesi videosunu da hemen aşağıya bırakalım.

Bu tarz inceleme videolarını takipte kalmak adına UFigures YouTube kanalına abone olup bildirimleri açmayı da unutmayın. Ayrıca Facebook sayfasını takip ederek son duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Son olarak henüz çalışma aşamasında olan bir de Web Sitesi bağlantısı mevcut.

İlginizi Çekebilir  2016'nın En İyilerini Seçiyoruz