Haberler

Twilight: 2000 FRP Sistemi, Free League Sayesinde Geri Dönüyor

80’li yıllarda yayınlanan ve kıyamet sonrası konseptiyle distopik düşünceleri birleştiren, alternatif tarih konulu Twilight: 2000 sistemi, yeniden hayata döndürülüyor.

İlk kez Game Designers’ Workshop tarafından hazırlanıp 1984 yılında yayınlanıp hazırlanan Twilight: 2000, ünlü oyun geliştiricisi Free League tarafından yeniden bizlerle buluşturulmaya hazırlanıyor.

Orijinal ekibin desteğini de alan Free League, önümüzdeki ağustos ayı içerisinde sistem için bir KickStarter projesi başlatacak. Proje yeteri kadar bağış topladığında, Alien, Mutant: Year Zero gibi başarılı sistemlere imza atmış Free League etiketiyle oyuncularla buluşacak.

Bilmeyenler için Twilight: 2000 sisteminden de bahsedelim. Oyun, 1991 yılındaki Sovyetler Birliği’nin dağılmadığı bir düzenle başlıyor. Moskova Darbesi adı verilen alternatif bir gerçeklikte Sovyetler dağılmıyor ve dünya üçüncü büyük bir savaşa giriyor. Oyuncular da yıkılmış Polonya topraklarında hayatta kalma mücadelesi verecek. Elbette birçok farklı siyasi aktör de bu sıcak çatışma alanında söz sahibi olmaya çalışacak.

Sistem Mutant: Year Zero ve Forbidden Lands kitaplarında da kullanılan ödüllü Year Zero Engine ile hazırlanacak. Twilight: 2000’nin, 2021 başlarında piyasada olması bekleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix 200 Bin Abone Kaybetti! Reklamlı İzleme Modeli Gelebilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.