Haberler

TÜSOT’tan Haberler – Ağustos 2015

tusot-banner

TÜSOT‘ta yeni sezon başlıyor…

Bu sezon sizi birçok yenilik bekliyor.

TüSOT’un 2015-2016 sezonu 1 Eylül’de resmen başlıyor. Yeni turnuva ve organizasyonların dışında birçok yeni uygulama da üyelerimizi bekliyor. Bu uygulamalar neler mi?

Yeni sezondan itibaren TüSOT, yürütme süreçleri konusunda çok daha şeffaf olacak. Örneğin üyelerin oylarıyla seçilen Yürütme Kurulu’nun toplantı tutanakları herkese açık olarak yayınlanacak. Böylece üyelerimiz yürütme kurulunda nelerin görüşüldüğünü, ne kararlar alındığını takip edebilecekler.

Agustos 2

Üyelerle iletişimin güçlendirilmesi adına da önemli adımlar atıldı. Üyelerin taleplerini, şikayetlerini ve beklentilerini paylaşabilecekle ri yeni bir uygulama hayata geçirildi. Yeni sezonla birlikte üyeler her konuda iletisim@tusot.org adresine yollayacakları e-postalar aracılığıyla Yürütme Kurulu’nda ilgili kişiye ulaşabilecekler. Hakem ve denetçiler raporlarını, isteyenler yeni oyun grubu taleplerini yine bu adres üzerinden TüSOT’a ulaştırabilecekler.

Üyelerin çok daha aktif ve karar süreçlerinin içinde olmasını sağlama hedefiyle de çalışmalar yapıldı. Yeni sezondan itibaren düzenlenecek anketlerle karar süreçlerinde üyelerin beklentilerini daha doğru karşılamayı hedefliyoruz. Ayrıca düzenli yapılacak bilgilendirmeler le üyelerin TüSOT ve kuralları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını amaçlıyoruz.

Yeni sezonla birlikte yapısal bir değişiklik de yaşanacak. TüSOT Genel Yapısı ve tüm ilgili belgeler baştan aşağı yenilendi. Ayrıca kurulan yeni sistem ile oyuncuların ilgili konulara çok daha kolay ve hızlı ulaşabilecekleri bir altyapı oluşturulmuş oldu. Bu yeni sistem sayesinde daha hatasız ve daha kolay bir yapı hayata geçirilmiş olacak.

Tüm bu yeni uygulamaları beğeneceğinizi umuyor, yeni sezonda gerçekleşecek organizasyonlarda tüm üyelerimize şimdiden başarılar diliyoruz.

İlginizi Çekebilir  GenCon 2015'te Kapılar Açıldı, Fantastik Oyunlar ve Etkinlikler Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu