Haberler

Transformers 5: Son Şövalye Ön Gösterimine Davetlisiniz!

Transformers macerası serinin yeni filmiyle kaldığı yerden devam ediyor. Kadroya eklenen yıldızlarla birlikte sinemada dikkat çekmesi beklenen Transformers 5: Son Şövalye‘nin ön gösterimine bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Kadrosuna eklediği Mark Wahlberg, Anthony Hopkins ve Laura Haddock ile dikkat çeken Transformers 5: Son Şövalye, 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek. Seriye yeni bir soluk getireceğine inanılan Transformers 5: Son Şövalye filmini herkesten önce izlemek istiyorsanız, çekilişimiz ilginizi çekebilir. Toplamda 8 şanslı kişi çift kişilik davetiye kazanacak.

Filmin konusu şöyle;

Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

 Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Transformers 5: Son Şövalye’de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler:

  • Facebook sayfamızda yaptığımız paylaşımın altına bir arkadaşınızın adını etiketleyin.
  • Facebook’tan yaptığımız bu paylaşımı kendi profilinizde Herkese Açık şekilde paylaşın.

23 Haziran tarihinde vizyona girecek olan Transformers 5: Son Şövalye filminin ön gösterimi 22 Haziran tarihinde akşam saatlerinde İstanbul’daki bir AVM’de gerçekleşecek. Bu çekilişe katılırken, belirtilen tarihte İstanbul’da olduğunuzdan emin olun.

Kazananlar en geç 21 Haziran tarihinde Frpnet Facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Metal Müzik Akıl Sağlığına İyi Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.