Son Haberler
Anasayfa » Haberler » The Game, Back to School Party ile Okullara Destekte Bulunuyor!

The Game, Back to School Party ile Okullara Destekte Bulunuyor!

The Game For Big Kids, bu kez kapılarını sosyal sorumluluk için açıyor!

Point Hotel Barbaros bünyesinde bulunan dijital etkinlik merkezi The Game For Big Kids, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Back to School Party ile sonbahar dönemine bol eğlenceli bir giriş yaparken, eğitime destek vermek isteyen tüm gönüllüleri de bir araya getirecek!

Giriş Ücreti Yerine Kitap!

18 yaş ve üzeri her eğlence tutkununun katılabileceği Back to School Party için getirilen en az 1 adet kitap geceye ücretsiz giriş bileti sayılacak ve giriş yapan misafirlerden elde edilen kitapların tamamı Mercedes –Benz Türkiye Ulaşım Sponsorluğunda ihtiyaç sahibi köy okuluna bağışlanacak.

Bağış İçin Yeni Rota: Siirt

Proje, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da eğitimlerini sınırlı kaynaklarla tamamlamaya çalışan okulların bulunduğu bölgelere ağırlık vermeye özen gösteriyor.

Daha önce Şırnak, Mardin ve Edirne’deki köy okullarına kitap ve kütüphane yapımı yardımlarının ulaşmasına vesile olan Back to School Party’nin bu yıl ki rotası ise Siirt’in Sarısalkım Köyü’nde bulunan Sarısalkım İlkokulu olarak belirlendi.

İlginizi Çekebilir  Köy Okullarına Çizgi Roman Kitaplığı Projesi Düş Kitabım Devam Ediyor

Sınırsız Eğlence Bu Kez Eğitime Destek İçin!

Kurumsal şirket çalışanları ağırlıklı olmak üzere oldukça geniş bir kitleyi bünyesinde barındıran The Game’in gerçekleştireceği bu anlamlı gecede, tüm davetlileri çeşitli yarışmalar ve sürpriz hediyeler bekliyor olacak. Oyun, dans, müzik ve doyasıya eğlencenin hakim olacağı parti, sınıf temalı dekoruyla, misafirlerine nostalji dolu anlar yaşatacak.

Etkinliğe buradan ulaşabilirsiniz.