Haberler

TekJeton Yayın Hayatına Başlıyor!

Tek JetonSiz de mi “Atari Salonu” denince eski günleri hatırlıyorsunuz…

80’li yılların sonlarında 90’lı yılların başlarında her mahallede atari salonları vardı. Hani şu ahşap mobilyalı arcade konsollarının olduğu yerler. Okuldan kaçıp gider oyunlar oynardık. O zamanlarda da dile dolanan bir tabir vardı; “Ben tek jetonla oyun bitirdim.” Hepimiz imrenirdik, azımız başarırdık bunu ama önünde sonunda hepimiz oyunları seviyorduk. Harçlıklarımızı biriktirir atari salonlarına giderdik. 5 jeton alana 1 jeton bedava olurdu, o yüzden hep 5 ve katları almaya özen gösterirdik. 1 jeton bile çok kıymetliydi.

İşte TekJeton.com sitesi, bu günleri özleyenler, oyunları sevenler ve oyunları hayatının bir parçası olarak kabul edenler için bir portal. Daha önce MTV’de Multiplayer programını hazırlayıp sunan Burak Aydoğan‘ın da yer aldığı projede Bora Eriş, Tolgay Karabulut ve Müjde Uzman da yer alıyor.

Bir portal olması düşünülen TekJeton sitesinde oyunlarla ilgili pek çok bilgi yer alacak. Söyleşiler, programlar, röportajlar ve daha pek çok şey bu sitede yer alacak. FRPNET olarak biz de TekJeton.com sitesi ile birlikte sizlere sürprizler yapacağız. : )

Şimdiden TekJeton.com sitesini destekliyor ve yayın hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

TekJeton web sayfası adresi: http://www.tekjeton.com

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.