Haberler

Super Bowl 2019’da Yayınlanan Fantastik Tanıtım ve Fragmanlar

Dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından birisi olan Super Bowl, yine yeni dizi ve filmlerin tanıtıldığı reklamları da beraberinde getirdi.

Her sene, yeni yayınlanacak dizi ve filmler Super Bowl için özel reklamlar veya fragmanlar hazırlıyorlar. Bu sene de yine beklenen yapımlar Super Bowl’da karşımıza çıktı. İşte o tanıtımlar ve reklamlar.

Bud Light – Game of Thrones Reklamı

Budweiser markasının ürünü olan Bud Light, Game of Thrones’un final sezonu temalı reklamıyla karşımıza çıktı. Sanırım son sezonu izlerken Bud Light içirecekler bize.

The Twilight Zone

Geçmişin korku kuşağı The Twilight Zone yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanırken video sayesinde Jordan Peele’nin de şovun sunucusu olacağını öğrendik.

Captain Marvel

Yayınlanan videolardan birisi de Marvel Sinematik Evreni’nin yeni kahramanı Captain Marvel’dı.

Avengers: Endgame

Captain Marvel fragmanı gelir de Avengers olmaz mı? Marvel, yeni görüntülerle dolu bir Avengers: Endgame reklamını da Super Bowl’a yerleştirdi.

The Handmaid’s Tale 3. Sezon

Dilimizde “Damızlık Kızın Öyküsü” olarak yayınlanan Margaret Atwood’un kitabından uyarlanan The Handmaid’s Tale dizinini 3. sezon yeni tanıtımı da Super Bowl’da yayınlandı. “Uyan Amerika… Sabah bitti.”

Scary Stories To Tell In The Dark

Fantastik filmleriyle gönlümüzde taht kuran yönetmen Guillermo del Toro’nun yeni filmi Scary Stories To Tell In The Dark’tan da iki video Super Bowl’da geldi. Korku hikayelerinden derlenerek hazırlanan film Ağustos 2019’da vizyona girecek.

US Fragmanı

Jordan Peele’nin korku filmi Us için de bir fragman yayınlandı. Peele’nin en sevdiği The Twilight Zone bölümü Mirror Image’dan esinlenerek çektiği film 22 Mart 2019’da vizyona girecek.

Toy Story 4

Oyuncakların eğlenceli hikayesi devam ediyor. Woody, Buzz ve diğer dostlar bu sefer bir eğlence parkındalar. 21 Haziran 2019’da bu eğlenceyi izleyebileceğiz.

İlginizi Çekebilir  Hugo Ödülleri 2014 Adayları Belirlendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu