Haberler

Stranger Things Ouija Tahtası ve Monopoly Oyunu Geliyor!

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran Netflix orijinal serisi Stranger Things için iki yeni masaüstü oyun geliyor. Duffer Kardeşler’in gizemli Stranger Things dünyasını keşfetmek için artık daha fazla fırsatımız var.

Hasbro ile anlaşma sağlayan Netflix, önümüzdeki aylarda Stranger Things için bir dizi masaüstü kutu oyunu hazırlanacağını belirtmişti. Bunun ilk adımında Eleven’ın favori yiyeceği waffle temalı bir Eggo kart oyunuydu. Şimdiyse bir Ouija tahtası ve Monopoly oyunu geliyor.

Joyce Byers’ın, oğlu Bill’in yerini bulabilmek için evinin duvarına astığı ışıklandırmalardan esinlenerek hazırlanan Ouija tahtası ile Ters Dünya’dan Demogorgon ile hoş bir sohbet sağlayacağımız söyleniyor. Bu Ouija tahtası konsepti pek kafama yatmasa da Monopoly oyununun çok iyi göründüğünü söylemem gerek.

Stranger Things Monopoly, bir Monopoly oyununda bulunan tüm ögelere sahip. Hawkins kasabasını temel alarak hazırlanan oyun tahtasında, ev ve arsa satın alıp en zengin olma yolunda ilerlemeniz gerekiyor.

Dizideki tüm ögeleri başarılı bir şekilde toparlayan Stranger Things Monopoly, umarım en kısa sürede ülkemizin dükkanlarında da satışa çıkar.

İlginizi Çekebilir  Elon Musk'tan "Mars'ta Koloni Kurma İhtiyaç Listesi"

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu