Haberler

Starfinder ile Yıldızlara Ulaşacağız

starfinder-banner

Paizo’nun duyurusuyla birlikte Pathfinder sistemine bağlı kalınarak hazırlanacak Starfinder‘ın detayları resmen açıklandı.

Yaratıkların kol gezdiği, büyülerin etrafa saçıştığı, kahramanların hikayelerinin anlatıldığı Golarion’a farklı bir bakış açısı kazanacağız.

Paizo forumlarında ve sitesinde yapılan resmi açıklamayla Starfinder’ın detayları sonunda belli oldu. Bu zamana kadar fantastik maceraların anlatıldığı Golarion dünyasını bilimkurgu çerçevesinde oynayabileceğiz.

İlk detaylara göre Starfinder’ın mekanikleri Pathfinder ile birebir aynı olacak. Ama tarih olarak çok çok ileride geçecek. Golarion’un tanrıları haber vermeden dünyalarını terk edecekler. Bu da büyülü dünyada teknolojik gelişmelere hız verecek ve daha da büyülü bir dünya haline gelecek. Eski ırkları yepyeni sınıflarda oynamanın heyecanını yaşayacağız. Ayrıca yeni uzaylı ırklar da sisteme renk katacak.

absalom-istasyonu-starfinder

Dilerseniz yarı-robotik bir kaçakçı ya da mekanikten anlayan bir ratfolk olabileceksiniz. Golarion’un güneş sistemini keşfetmek için bolca zamanınız olacak. Oyuncular galaksideki maceralara koşarken Absalom İstasyonu adı verilen yerde de bolca vakit geçirip yeni görevler alabilecek.

Önümüzdeki ağustos ayında yayınlanacak kural kitabının yanı sıra, aylık olarak çıkacak Starfinder Adventure Path sayesinde de gelişmeye devam edecek.

Daha detaylı bilgi almak için resmi siteye bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.