Haberler

Star Wars Temalı YıldızCON 2017’nin Detayları Belli Oldu!

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilimkurgu ve Fantastik Kurgu Kulübü her sene düzenlediği YıldızCON etkinliği ile yine karşımızda.

FRP101 gibi alanında öncü etkinlikler ile her zaman kar veya isim yapmaktan önce FRP’ye, alt kültüre ve katılımcılarına eğlenceli bir vakit sunmaya öncelik veren YıldızBKFK bu sene YıldızCON’17 için Star Wars temasını seçmiş. Tema Star Wars olunca bir çok etkinlik zihinde canlanıyor.

Her zaman olan klasik kutu oyunları ve Magic The Gathering gibi oyunların yanı sıra Star Wars temalı kutu oyunlarını, eski ve yeni konsollarda Star Wars oyunlarını, TÜSOT ekibi ile X-Wing The Miniature Game senaryolu oyunlarını oynayabileceğiz. Hazırlanan Hazine avı, Pop Quizler ve sürpriz aktiviteler olduğu da duyuruldu. Tabii ki Cumartesi akşamı hediye çekilişli bir after party de olacak.

Etkinliğin ana aktivitesi tabii ki her zaman olduğu gibi FRP. Aynı zamanda Mehmet Ortaç ve Mehmet Altuğ’un hazırladığı Star Wars temalı bir LARP da olacak. FRP Oyun yöneticisi kayıtlarının şu an açık olduğunu söyleyelim. YıldızBKFK oyun yöneticilerine de sürprizler hazırlamış. Bunlardan biri üzerinizde isminiz yazan etkinliğe özel bir mug/kupa. Oyun açmak isteyenleri buradaki bağlantıya alabiliriz.

YıldızCON, 18-19 Mart tarihleri arasında Barbaros Bulvarı üzerindeki YTÜ Yıldız Kampüsünde. Bizler de gücün çağrısına kulak verip orada olacağız. Bütün galaksi davetlidir.

GÜÇ SİZİNLE OLSUN.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.