Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Star Wars FRP Kitapları Artık Bedava!

Star Wars FRP Kitapları Artık Bedava!

Star Wars FRP Sistemi

Star Wars hayranları tüm dünyada sayıca çok fazla olmasına rağmen Star Wars’un masaüstü FRP sistemini oynayan/oynatan çok fazla kişi yok maalesef.

Star Wars’un da farklı farklı sistemleri mevcut. Önce West End Games‘in çıkardığı d6 Star Wars sistem, sonrasında Wizards of the Coast‘un çıkardığı d20 Star Wars sistemi ve son olarak yakın zaman önce Fantasy Flight Games tarafından çıkarılan Star Wars: Edge of the Empire! Kafalar biraz karışık ama bizim size bahsedeceğimiz şey başka. Artık Star Wars FRP kitaplarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Star Wars Roleplaying Game bookPek çok veteran Star Wars FRP oyuncusunun ilk oynadığı Star Wars sistemi olan ve West End Games tarafından çıkarılan d6 Star Wars sisteminin kitapları, West End Games tarafından ücretsiz olarak okuyuculara ve oyunculara sunuldu. 2000 yılında oyun sisteminin lisans haklarını Wizards of the Coast’a kaptıran West End Games, bu 10 yılı aşkın zaman önce çıkarmış olduğu tüm sistem kitaplarını PDF olarak ücretsiz sundu.

Halen Star Wars FRP oyuncularının en sevdiği sistemlerden biri olan d6 Star Wars sisteminin bütün çıkmış Core RuleBook, SourceBook, Adventure, Supplement gibi kitaplarını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Han Solo Filmi Disney'in Elinde Patlayacak

Şu anda ücretsiz olarak sunulan bu kitaplar tamamen telifli ve yasal ancak siz yine de hemen indirip arşivleyin, yarın öbür gün ne olur belli olmaz. Sonuçta Star Wars büyük bir marka.