Haberler

Star Wars FRP Kitapları Artık Bedava!

Star Wars FRP Sistemi

Star Wars hayranları tüm dünyada sayıca çok fazla olmasına rağmen Star Wars’un masaüstü FRP sistemini oynayan/oynatan çok fazla kişi yok maalesef.

Star Wars’un da farklı farklı sistemleri mevcut. Önce West End Games‘in çıkardığı d6 Star Wars sistem, sonrasında Wizards of the Coast‘un çıkardığı d20 Star Wars sistemi ve son olarak yakın zaman önce Fantasy Flight Games tarafından çıkarılan Star Wars: Edge of the Empire! Kafalar biraz karışık ama bizim size bahsedeceğimiz şey başka. Artık Star Wars FRP kitaplarına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Star Wars Roleplaying Game bookPek çok veteran Star Wars FRP oyuncusunun ilk oynadığı Star Wars sistemi olan ve West End Games tarafından çıkarılan d6 Star Wars sisteminin kitapları, West End Games tarafından ücretsiz olarak okuyuculara ve oyunculara sunuldu. 2000 yılında oyun sisteminin lisans haklarını Wizards of the Coast’a kaptıran West End Games, bu 10 yılı aşkın zaman önce çıkarmış olduğu tüm sistem kitaplarını PDF olarak ücretsiz sundu.

Halen Star Wars FRP oyuncularının en sevdiği sistemlerden biri olan d6 Star Wars sisteminin bütün çıkmış Core RuleBook, SourceBook, Adventure, Supplement gibi kitaplarını buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şu anda ücretsiz olarak sunulan bu kitaplar tamamen telifli ve yasal ancak siz yine de hemen indirip arşivleyin, yarın öbür gün ne olur belli olmaz. Sonuçta Star Wars büyük bir marka.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.