Haberler

Star Wars Cam Serisi Hayranlarıyla Buluştu

Sıra dışı tasarımları Türkiye’deki cam ustalarının yeteneğiyle birleştiren Nude’un İkon Koleksiyon – Star Wars serisi4 Mayıs Star Wars Günü’nde Star Wars hayranları ve koleksiyonerlerle buluştu.

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, yeni koleksiyonunu beğenilere sundu.Dünyaca tanınan Türk ve yabancı tasarımcıların yarattığı cam objeler ile kişilerin yaşam alanlarını farklılaştıran Nude, İkon Koleksiyon – Star Wars serisi ile camın üst düzey şeffaflığını ve sadeliğini ikonik karakterlerin büstlerine yansıtıyor.

Seride, hayranların ve koleksiyonerlerin gönlünde taht kurmuş, Star Wars filminin fenomen karakterleri arasında yer alan Darth Vader, Stormtrooper ve C-3PO’nun büstleri bulunuyor. Nude markasının, inceliği ortaya çıkaran cam tasarımlarından oluşan koleksiyon, her bir büstün bir adet büyük ve bir adet küçük olmak üzere iki farklı versiyonuna sahip. Star Wars serisinin ilk tasarımı olan Darth Vader büstünün büyük ve küçük boyutları Dünya Star Wars Günü olan 4 Mayıs’ta Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’da satışa sunuldu. Önümüzdeki günlerde ise Stromtrooper ve C-3PO büstleri satışta olacak.

Darth Vader, Stromtrooper ve C-3P0’nun cam tasarımları koleksiyonlara ekleniyor

Dünyanın en saydam camından üretilen ve camın en yalın halini temsil eden Nude, modern yaşam için geleneksel sınırların ötesine geçen cam eşyalar tasarlıyor. Nude’un Darth Vader, Stromtrooper ve C-3P0büstlerinin yer aldığı İkon Koleksiyon-Star Wars serisi, önemli koleksiyonların tamamlayıcısı olma özelliğini taşıyor.

Star Wars büstleriyle filmin hayranlarında heyecan uyandıran Nude, her yıl Star Wars hayranları tarafından filmin sloganlaşan “May the force be with you” repliğinden yola çıkarak büyük bir coşkuyla kutlanan 4 Mayıs Star Wars Günü için özel bir hediye seçeneği sunuyor. Büstler ilk kez 1977’de yayınlanan filmin 40. yıl dönümünü kutlamak isteyenler için de şık bir hediye alternatifi olacak.

İkon Koleksiyon-Star Wars serisine, Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabiliyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Disney+'ın Obi-Wan Kenobi Dizisinde İki Tanıdık Yüz Daha Göreceğiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.