Haberler

Star Trek’in Gerçek Tarihi Yazıldı

star-trek

Trekkieler için harika bir haberimiz var.

Bilimkurgu klasiği Star Trek’in (Uzay Yolu) tarihi yazılıyor. Pek çok kitap yazıldı, belgesel çekildi ancak hiçbiri, Star Trek tarihini bu kadar dolu dolu anlatmadı.

The 50 Year Mission: The Complete Uncensored, Unauthorized Oral History of Star Trek (50 Yıllık Görev: Star Trek’in Sansürsüz, Onaysız, Anlatılan Tarihi) ismiyle yayınlanacak olan kitap Star Trek’in 50 yıllık macerasını detaylı bir şekilde anlatacak.

star-trek-50-year-missionKitap 2016 yılında basılacak, böylelikle Star Trek’in 50. yılı da bu özel kitapla kutlanmış olacak. Kitap, Edward Gross ve Mark A. Altman tarafından hazırlanmış. Edward Gross, bir bilimkurgu hayranı ve yapımcısı. Aynı zamanda yazmış olduğu Rocky: The Complete Guide, Spider-Man Confidential, Planet of the Apes Revisited, The Unauthorized Star Wars Compendium ve X-Files Confidential gibi kitaplarla tanınıyor. Mark A. Altman ise çizgi roman yazar. Yazdığı Star Trek çizgi romanları ile tanınıyor.

1966 yılında başlayan Uzay Yolu macerasının gizli kalmış yönleri de muhtemelen bu kitapla birlikte ilk kez ortaya çıkacak. Hem dizilerde hem de filmlerde oynamış kişilerin kendi anlattıkları hikayeler kitapta yer alacağı için Star Trek severlerin çok hoşuna gidecek özel anılar da mutlaka olacaktır.

Star Trek seviyorsanız bu kitabı mutlaka kütüphanenize koyun!

İlginizi Çekebilir  Logan: Wolverine Filmine Ön Gösterim Bileti Kazanma Şansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu