Sinema Haberleri

Woody Harrelson, Han Solo Filminde Yer Alacak

Disney, Star Wars filmlerini yıldız yağmuruna tutmaya devam ediyor. Han Solo’nun gençliğini konu alacak filmde Woody Harrelson’ın oynayacağı kesinleşti.

Phil Lord ve Chris Miller, ABD’li ünlü aktör Woody Harrelson’ın Han Solo filminde yer alacağını resmen duyurdu. Natural Born Killers ile adını duyuran Woody Harrelson, kara mizah ve suç temasını başarıyla üstlenen oyunculardan birisi.

İlgili Makaleler

Woody Harrelson’ın oynayacağı karakterin, Han Solo’nun akıl hocası olacağı söyleniyor. Ancak rol hakkında henüz bir bilgi yok. Çoğu Star Wars hayranına göre Harrelson, Legends adı altında toplanan Genişletilmiş Evren karakterlerinden biri olan Alexandr Badure’u canlandıracak. Rebels dizisi ile seriye tekrardan eklenen Amiral Thrawn’ın ardından, Badure’un da ana seriye ekleneceği düşünülüyor.

Badure, bir Stormtrooper askeriyken bu işi bırakıp pilotluğa merak salan ve galakside kaçakçılık yapmaya başlayan birisi. Han Solo’nun kaçakçılık işlerini Badure’dan öğrendiği biliniyor. Tabii Disney bu karakteri kullanır mı orası bilinmez.

Woody Harrelson’ın Han Solo’nun babasını oynayacağı da söylentiler arasında. Göreceğiz…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.