Sinema Haberleri

Wolverine Vizyonda!

wolverine-film-banner

Hem çizgi roman severlerin hem de sinema severlerin uzun zamandır beklediği, X-Men’in asi üyesi Wolverine‘in filmi vizyona girdi!

Yönetmenliğini James Mangold’un üstlendiği filmde Wolverine karakterini hem önceki filmlerde hem de X-Men serisinde olduğu gibi usta oyuncu Hugh Jackman canlandırıyor.

wolverine-film-afisBu kez bizi Japonya’ya bir seyahat çıkaracak olan filmin konusu ise şöyle;

Jean Grey’in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya’ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper’ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır. 

Okuyucuyla ilk kez 1974 yılında “The Incredible Hulk” çizgi romanının 180. sayfasında buluşan Wolverine, Marvel Comics’in en sevilen kahramanlarından biri. Bu film ise adında “X-Men” geçmeyen ilk Wolverine filmi olma özelliğini taşıyor.

Film, bugün ülkemizde de 3D olarak vizyona girdi. Herkese iyi seyirler!

Filmin fragmanı:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.