AYBABTUSinema Haberleri

Warner Bros., Ezra Miller’ı Gelecek Planlarından Çıkardı

Ezra Miller’ın son dönemde birbiri ardına yarattığı sansasyonel olaylar ardından Warner Bros.’tan açıklama geldi. Flash filmi sonrasında Ezra Miller‘ın herhangi bir planda yer almayacağı açıklandı.

Warner Bros.’un, yaklaşan DC Genişletilmiş Evren filmi The Flash‘ın yayınlanmasının ardından aktör Ezra Miller ile çalışmaya devam etme planı olmadığı duyuruldu.

Ezra Miller‘ın son dönemde yaşadığı yasal sorunlar belli ki artık bardağı taşırmış. Ezra Miller, ilk önce bir barda meydana gelen bir olaydan sonra uygunsuz davranış ve tacizle suçlandı. Hemen ardından Hawaii’de bir kadına sandalye fırlattığı ve alnında bir yara açtığı iddiasıyla yeniden tutuklandı. Geçtiğimiz günlerde de 18 yaşındaki bir genci istismar etmekle suçlandı.

Warner Bros. bu yaşanan olaylar sonrasında Ezra Miller hakkında, “daha fazla iddia olup olmadığına bakılmaksızın, gelecekte ileriye dönük planların bir parçası olmadığını” açıkladı.

DC çizgi roman karakteri Barry Allen / Flash’ı 2016’dan beri DC Genişletilmiş Evreni filmlerinde canlandıran Ezra Miller, şu anda 23 Haziran 2023’te vizyona girmesi planlanan solo film The Flash‘taki rolünü son kez üstlenecek.

Kaynak: CBR

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Marvel'ın Yeni Conan Serisini Çizecek Mahmud Asrar ile Conan'ı Konuştuk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.