Sinema Haberleri

Venom 3 Vizyon Tarihi Ertelendi

Venom 3 için biraz daha beklememiz gerekecek. Sony’nin Spider-Man Evreni’nin önemli bir parçası olan Venom 3 filmi, vizyon tarihinde bir değişiklik yaşadı. Serinin üçüncü filmi, planlanan tarihinden birkaç ay sonra izleyicilerle buluşacak.

Vizyon Tarihi Ertelendi: Yeni Tarih Belli Oldu

Venom 3’ün gösterim tarihi resmi olarak değişti. Filmin çıkışı, önceden belirlenen 12 Temmuz 2024 tarihinden 8 Kasım 2024 tarihine ertelendi. Bu tarih, önceki serinin diğer filmlerinin vizyon tarihlerine daha uygun hale getirildi. İlk film 5 Ekim 2018’de, devam filmi “Venom: Let There Be Carnage” ise 1 Ekim 2021’de izleyicilerle buluşmuştu.

Venom
Venom

Beklentiler: Senaryo ve Oyuncu Kadrosu

Venom 3, ilk iki filmin senaryosunu yazan Kelly Marcel‘in ilk kez yönetmen koltuğuna oturacağı bir yapım olacak. Üçüncü filmde, Mad Max: Fury Road‘un yıldızı Tom Hardy, Eddie Brock ve simbiyot rollerinde yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Kelly Marcel, senaryoyu Tom Hardy ile birlikte yazdığı hikayeden yola çıkarak kaleme alacak. Projenin yapımcılığını yine Hardy ve Marcel üstlenecek. Diğer yapımcılar arasında Amy Pascal, Avi Arad, Matt Tolmach ve Hutch Parker bulunuyor.

Tom Hardy - Kelly Marcel
Tom Hardy – Kelly Marcel

Filmin Değişen Vizyon Tarihi

Bu değişiklik, Venom 3’ün çıkış tarihindeki revizyonlar serinin hayranlarını heyecanlandırıyor. Yeni tarih, film serisinin evrenine ve hikayesine daha fazla uyum sağlamak amacıyla yapılmış gibi görünüyor. Filmin yönetmen koltuğunda Kelly Marcel ile birlikte Hardy’nin bulunması, filmi merakla bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Venom 3’ün ertelemesiyle birlikte, filmi bekleyen hayranlar bu yeni tarihe odaklanarak serinin geleceği hakkında heyecanla spekülasyon yapıyorlar. Bu değişiklikle birlikte, filmin yapımcı ve senarist ekibinin özverisi ve dikkati, yeni tarihin film üzerindeki etkisini merakla bekleyen izleyicilerin ilgisini çekiyor.

Kaynak: ComingSoon

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.